FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

17.07.2016

PLACE LIKE A FAIRY TALE
                                            Bik Bok - shirt/ H&M pants/ Ray-ban - sunglasses 

Pic. Kamila Magdalińska 
 
      Małymi krokami zbliża się koniec mojego drugiego miesiąca na Cyprze. Jeśli jeszcze raz miałbym podejmować dezycję dotyczącą wyjazdu, to bez zastanowienia wsiadłbym po raz kolejny do samolotu i przyleciałbym tutaj.  
     Miejsce z dzisiejszego wpisu znajduje się dziesięć minut od centrum miejscowości Protaras. Plaża Zakochałem się w nim od pierwszej chwili. Kierujcie się w stronę plaży Fig Tree Bay. Rosnąca tam palma wygląda jak z bajki. Wiem, że będę do tego miejsca powracał jak najczęściej. Stylizację wybrałem na podstawie granatowych spodni z zamkiem z tyłu, które wielu osobom przypominają piżamę. Bluzka z prześwitującego materiału dodała charakteru szerokim spodniom. W trakcie zdjęć było trzydzieści cztery stopni Celsjusza, więc naprawdę zadanie nie należało do łatwych. Sądzę jednak, że fotograf spisał się na medal. 
      Oczywiście nie ma róży bez kolców, jednak te wspaniałe widoki, które mam obecnie na wyciągnięcie ręki w całkowity sposób wynagradzają wszystko. W tym miejscu chciałbym również przekazać Wam kilka słów o pogodzie panującej tutaj. Od początku czerwca do dzisiejszego każdego dnia świeci słońce, a temperatura na zewnątrz wynosi od trzydziestu do trzydziestu siedmiu stopni Celsjusza. Cypr nie jest z pewnością dla osób nie lubiących takich upałów. Dlatego też nie jestem w stanie zrozumieć narzekań na temat tutejszej pogody ze strony osób przylatujących na tę wyspę. Jednak jak, to również bywa każdy z nas jest inny i ma własne potrzeby. Dwa dni temu jeden z turystów wypoczywający na plaży zapytał mnie w jakim miejscu mógłby napić się ciepłego i słodkiego drinka i wykąpać się w podgrzewanym basenie. W pierwszym momencie pomyślałem, że jest to żart lub nie zrozumiałem sensu pytania, ponieważ termometr na zewnątrz wskazywał trzydzieści osiem stopni :) Na tym przykładzie widać, że dla niekórych na Cyprze jest za gorąco, a dla drugich wciąż za chłodno ;) 
        
                                                                       xoxo 
                                                                       BVL 

8 komentarzy:

 1. Magiczne miejsce i zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że Cypr Tobie służy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czuję się w tym miejscu idealnie! Pozdrawiam

   Usuń
 3. Świetne spodnie. Gratuluję odwagi!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcę takie same spodnie!

  OdpowiedzUsuń