FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

21.03.2016

A TRIP TO NETHERLANDS. DESIGNER OUTLET ROERMOND


            To był naprawdę intensywny piątek.  Najpierw prowadziłem warsztaty z zakresu wizerunku dla kobiet w hotelu Vistula w Świeciu, a następnie pojechałem na lotnisko w Bydgoszczy. W samochodzie zdążyłem przebrać się i czym prędzej pobiegłem na odprawę bagażową. Na miejscu byłem piętnaście minut przed zamknięciem bramek. Stres i pośpiech nigdy nie będą działały na naszą korzyść, jednak nie wyobrażam sobie mojego życia bez tych dwóch czynników. Emocje opadały dopiero po godzinie dwudziestej trzeciej, kiedy to byłem już w Düsseldorfie.
          W trakcie tego kilkudniowego pobytu w Niemczech, odwiedziłem jedno z moich ulubionych miast w Holandii,  Roermond. W tej miejscowości znajdziecie Designer Outlet w, którym możecie kupić ubrania, buty i dodatki takich domów mody jak: Prada, Burberry, Mulberry, Coach, Furla, Tods i wiele innych. Znajdzie się również coś dla fanów sieciówek: Tommy Hilfiger, Adidas, Converse czy Loreal. Oczywiście wymieniłem tylko niektóre dostępne tam butiki. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej. Dostępne rzeczy są przecenione nawet do siedemdziesięciu procent. Oczywiście na wszystko należy brać rezerwę, ponieważ w Polsce mamy inną walutę niż w Niemczech i Holandii, dlatego nie wszystkie produkty będą dla nas w atrakcyjnych cenach. Jednak jeśli wybieracie się na zakupy, to zdecydowanie polecam Wam ten outlet. Ja wróciłem do Niemiec z jedną zdobyczą:) Niebawem zaprezentuję ją Wam na blogu.
           Na ten wypad wybrałem stylizacje zachowaną w beżach, a wykończyłem ją kolorem czarnym. Niewygodne obuwie w trakcie zakupów, to dla mnie prawdziwa zmora. Dlatego też wybrałem wygodne skórzane buty, które nie przeszkadzały mi w tych kilku godzinnych spacerach.
                      Byliście już Designer Outlet Roermond? Co sądzicie o mojej stylizacji?
                                              P.S Udanego tygodnia dla Was <3
                                                                 
                                                                            xoxo
                                                                            BVL

4 komentarze:

 1. Swobodnie z odrobiną elegancji. Podoba mi się to zestawienie kolorów.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komplement;) Pozdrawiam serdecznie <3

   Usuń