FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

ABOUT ME

    Nazywam się Kamil Brzozowski. Z wykształcenia jestem magistrem kulturoznawstwa, a także adeptem kursu pedagogicznego dla nauczycieli czynnych zawodowo. Zdobyłem również tytuł Technika usług fryzjerskich. Pochodzę z miejscowości Jeżewo, która znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim.  
     Stronę pod nazwą blairvonlondon.blogspot.com, prowadzę od czterech lat. W tym czasie mój wizerunek został dostrzeżony między innymi przez projektanta Roberta Kupisza, który w 2013 roku wyróżnij moją stylizację w konkursie organizowanym przez firmę Toni and Guy. Moje stylizacje były także prezentowane w stacjach telewizyjnych: TVN, Eska Tv i Polsat Cafe.
     Zasad sprzedaży w branży mody nauczyłem się od Anny Neneman, która pracowała dla projektantki Ewy Minge. W tym samym roku w trakcie poznańskich targów Beauty Vision, miałem przyjemność podpatrywać pracę Żanety Pawlak, wielokrotnej mistrzyni Polski w przedłużaniu włosów.  W 2014 roku technika strzyżenia, którą wykorzystałem przy wykonywaniu fryzury dla modelki Paris Maziarskiej była prezentowana w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie". 
W 2015 roku w trakcie Fashion Philospohy Fashion Week Poland, moja stylizacja została wybrana przez portal Avanti.pl jako jedna z najlepszych sylwetek spośród zaproszonych gości.
     Opinie, które wyrażałem na temat stylizacji street style, można było znaleźć w miesięczniku Grazia Polska. Efekty mojej pracy były również przedstawiane na łamach lokalnych gazet, które ukazują się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego: "Czas Świecia", "Express Świecia", "Teraz Świecie" oraz "Nowe Świecie". Natomiast swój warsztat dziennikarski zdobyłem pracując w firmie Agora S.A w tygodniku ukazującym wraz z "Gazetą Wyborczą". 
    W czasie 14 edycji Fashion Philosophy Fashion Week Poland w 2016 roku styl Andrzej Foder, dyrektor Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie, a także główny projektant marki Pawo, który wykorzystał mój wizerunek do swojej pracy dyplomowej.W ostatnim czasie miałem zaszczyt dołączyć jako absolwent Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy do grupy osób tworzących projekt #BRCREATIVE, który jest związany z uruchomieniem nowego kierunku Pomysły Kreatywne na uczelni. Więcej informacji o projekcie pod tym linkiem: http://www.becreative.byd.pl/id,6/biogramy. W marcu 2017 roku otrzymałem nominację do plebiscytu Mistrzowie Urody w kategorii Bloger Urodowy Roku, organizowanego przez Polska Press sp. z o. o.
    Każdy dzień to dla mnie nowa przygoda z modą i stylem. W moim mniemaniu moda, to wyrażenie wnętrza poprzez dobór ubrania do określonej osobowości. Trendy są ważne, ale zawsze dopasowuję je do gabarytów i charakteru klienta. Wyznaję zasadę mówiącą o tym, że trendy zmieniają się, a indywidualny styl na zawsze pozostanie naszą wizytówką. Tym samym przesłaniem kieruję się przy wykonywaniu strzyżenia, doboru fryzury do kształtu twarzy i pracą nad makijażem klientów.
     Do tej pory moje działania w branży kosmetycznej opierają się na firmie Avon, gdzie prowadzę szkolenia z zakresu wykonania makijażu i sprzedaży. Prowadzę również warsztaty z zakresu budowania wizerunku. Od kilku lat jestem również gościem tygodni mody organizowanych w Berlinie, Londynie i Paryżu. Obecnie mieszkam na Cyprze.

Jakie są moje sentencje?
Chcieć to znaczy móc.
Bądź zawsze pozytywnie nastawiony do życia.
Nie ma efektu bez wysiłku. 
       
                                                                         
                     Mogłeś mnie zobaczyć, usłyszeć lub przeczytać w:


TVN
POLSAT CAFE
ESKA TV 
FASHION TV
RADIO ESKA
RADIO STARGARD 
AVANTI
PANI
GRAZIA 
WYSOKIE OBCASY
GAZETA WYBORCZA
CZAS ŚWIECIA
NOWE ŚWIECIE 
EXPRESS BYDGOSZCZ
EXPRESS ŚWIECIE
TERAZ ŚWIECIE
AVON
VISTULA HOTEL
HANZA HOTEL
OKSIR ŚWIECIE
MARINA GRUDZIĄDZ
WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI W BYDGOSZCZY
EUROPEJSKIE CENTRUM WYMIANY MŁODZIEŻY 


2 komentarze: