FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

17.03.2016

CREATE YOUR LOOK. A MEETING WITH ME       Na spotkanie ze mną mogła przybyć każda zainteresowana osoba, która chciała zmienić swój wizerunek. To wydarzenie było jedną z części imprezy, zorganizowanej w hotelu "Vistula" w Świeciu.
       Panie, które chciały dowiedzieć się jak zbudować swój look, borykały się z wieloma problemami. Dobór garderoby do kształtu sylwetki i wybór proporcjonalnej fryzury do twarzy. To największe grzechy, które są widoczne na naszych ulicach. Niestety nie każdy fryzjer potrafi dobrać odpowiednią długość włosów, nadać kształt i wybrać pasujący kolor do urody i predyspozycji klientki. Pierwszym krokiem do zmiany jest obiektywne spojrzenie na nasze przyzwyczajenia.
       Przyzwyczajanie nie są złe, jednak z biegiem lat powinny być weryfikowane. Wizerunek, który pasował nam dziesięć lat temu, nie koniecznie wydobywa nasze piękno po upływie kilku lat. To oczywiste, że nasza uroda zmienia się z biegiem czasu, podobnie jak wygląd naszego ciała i jest to nie do uniknięcia. W biegu codziennego życia powinniśmy nauczyć się znaleźć chwilę dla siebie i w szczery sposób odpowiedzieć sobie na pytania: Czy mój wizerunek wyraża mnie? Czy podobam się sobie? Te pytania mogą wydawać się trywialne i zupełnie bezużyteczne w życiu, ale jeśli nie akceptujemy siebie w stu procentach, to nigdy nie uzyskamy oczekiwanego efektu.
      Natomiast jeśli chodzi o dobór rozmiar do sylwetki...
Największym grzechem jest kupowanie ubrań w mniejszym rozmiarze niż wskazuje na to waga ciała. Lepiej jest kupić o rozmiar większe, niż o dwa za małe. Czarny wyszczupla? Nie koniecznie się z tym zgodzę. Często przez ten kolor uzyskujemy zupełnie odwrotny efekt. I pamiętajmy o jeszcze jednej zasadzie. Nie podążajmy w ślepy sposób za najnowszymi trendami. Ta droga jest zgubna.
       Myślę, że udało mi się pomóc paniom chociaż w małym stopniu w odnalezieniu własnego ja. Dziękuję za zaproszenie i za tak liczną obecność. Paniom życzę siły, motywacji i wytrwałości w osiągnięciu wyznaczonego celu.

                                                                      xoxo
                                                                      BVL

2 komentarze:

 1. Byłam i cieszę się, że mogłam się z panem spotkać. Dziękuję za porady.
  Życzę wszystkiego co najlepsze dla pana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło mi, że mogłem pomóc.
  Życzę wytrwałości w dalszej pracy.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń