FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

14.07.2016

CALM, BREATHE AND PROTARAS BEACH
Forever21- shirt, Zara - pants, Ray - ban - sunglasses, H&M - belt

Pic. Kamila Magdalińska 

Cisza, spokój i chwila odetchnienia. 
Ostatnio straciłem poczucie czasu. Obudziłem się rano i pomyliłem dni tygodnia. Myślę, że jest to spowodowane całkowitą zmianą stylu życia. Każdy dzień przynosi zupełnie coś nowego, a ja uczę się życia od nowa. Poprzez swoją pracę poznaję różnorodne charaktery ludzi. Mój pogląd w stosunku do drugiego człowieka również się zmienił. Powiedzenie "Dasz palec, a wezmą całą rękę", w tym przypadku sprawdza się całkowicie. Jednak dalej jestem utwierdzony w przekonaniu, że każda energia prędzej czy później do nas wróci, ponieważ nic nie dzieje się bez przyczyny. 
Dostaję od Was wiele pytań na temat tęsknoty za rodziną, przyjaciółmi i Polską. Jeśli nie byłbym odporny na tęsknotę, to nie byłoby mnie na Cyprze. To nie jest miejsce dla osób, które każdego dnia będą rozmyślały o swojej rodzinie i znajomych. Nie mam możliwości zarezerwowania biletu na pociąg i odwiedzenia moich najbliższych i spędzenia z nimi jednego dnia. Oni są tam, a ja jestem tutaj. Oczywiście, czasami myślę co słychać u wszystkich, których zostawiłem w Polsce. Wtedy też biorę telefon i wybieram odpowiedni numer osoby. Wymieniamy się naszymi wspomieniami i życie toczy się dalej. 
Dzisiejsze zdjęcia zostały wykonane na wspaniałej plaży w miejscowości Protaras. Kolor wody, nieba, to nic w porównaniu z tymi bajkowymi schodami. Żadne słowo nie jest w stanie uchwycić piękna tego widoku. Stałem kilka minut i przyglądałem się nim. W tym miejscu poczułem się zrelaksowany i naprawdę szczęśliwy. Po pracowitym czasie w pracy potrzebowałem tej chwili odetchnienia. 
Tym razem postawiłem na naturalne kolory w mojej stylizacji. Odcienie ubrań w fantastyczny sposób skomponowały się z cypryjską scenerią. 

A co Wy sądzicie o tym widoku? 
Trzymajcie się gorąco i piszcie do mnie :) 

xoxo
BVL12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Plaże tutaj są fantastyczne.

   Usuń
 2. Świetny post! Bardzo mnie zainspirował!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna stylizacja! Gratuluję stylu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym również odwiedzić kiedyś Cypr :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życie to kilka chwil. Zamów bilet i ruszaj w podróż <3

   Usuń
 5. Ubiór i widoki duże TAK��
  Pozdrawiam.E.S

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspanilałe zdjęcia! :)
  Życzę samych niezwykłych wrażeń!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy dzień w tym miejscu przynosi zupełnie nowe doznania. Pozdrawiam

   Usuń