FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

02.07.2016

CYPRUS AND CHANGES IN MY LIFE    Najlepsze decyzje w swoim życiu podejmuje w spontaniczny sposób. I tak było również tym razem. Zdecydowałem się na zmianę. 
     Obecnie mieszkam na Cyprze, pracuję w czterogwiazdkowym hotelu Vrissiana Beach należącego do sieci hoteli Tsokkos, podaję białe wino i uczę się barmańskich trików. 
O tym, że wylatuję na Cypr dowiedziałem się tydzień przed planowaną podróżą. Jednak odważyłem się postawić wszystko na tą jedną kartę. W swoim życiu zmieniłem wszystko. Spakowałem swoją walizkę. Tak! Zabrałem tylko jedną walizkę i włożyłem do niej tylko niezbędnę rzeczy do życia na Cyprze. 
     Dzień przed wylotem nadal nie wierzyłem, że zmieniam miejsce zamieszkania i moje dotychczasowe życie. Decydując się na zmianę nigdy nie jesteśmy pewni co na nas czeka w nie znanym miejscu na świecie. I tak był również ze mną. Mimo, że sześć lat temu również żyłem na Cyprze w miejscowości Paphos, to tym razem znalazłem się po drugiej strony wyspy. Nie znałem tutaj żadnego miejsca i żadnej osoby. Przeleciałem sam i zacząłem żyć od nowa. Otworzyłem zupełnie nowy rozdział w soim życiu i całkowicie zmieniłem swoją pracę.
       Wczoraj minął miesiąc od mojego przyjazdu do miejscowości Protaras. Naprawdę nie wiem kiedy ten czas zleciał. Wciąż myślę, że jestem tutaj dopiero tydzień. Przez ten okres poznałem wiele wspaniałych osób, które napędzają mnie swoją pozytywną energią i uśmiechem. Mieszkańcy Cypru są w większości w pozytywny sposób nastawieni do życia, a problemy rozwiązują z uśmiechem na twarzy. Tak. Uśmiech na Cyprze jest głównym kluczem do sukcesu. Myślę, że do tego przyczynia się w dużej mierze słońce, którego promienie znikają dopiero o godzinie dwudziestej każdego dnia. Dzięki temu witamina D jest dostarczona każdemu mieszkańcowi Cypru :) Tak się stało rownież i ze mną! Uśmiech na mojej twarzy nie znika już od miesiąca! 
       Dlaczego zdecydowałem się na taką zmianę? 
W swoim życiu wyznaję zasadę, że żyje się tylko jeden raz i należy korzystać z życia. Tym razem również pokierowałem się tą teorią. Wybrałem to stanowisko, ponieważ zdobyte doświadczenie będzie mi potrzebne do wykonania dalszego kroku. W żadnym wypadku nie żałuję podjętej przez siebie decyzji, ponieważ nigdy nie ma sukcesu bez podjęcia ryzyka. Nawet jeśli nasz plan się nie powiedzie po naszej myśli, to zawsze warto było spróbować. Jeśli utkwimy w jednym miejscu, to trudno będzie się nam podnieść i pójść do przodu. A co z moim dotychczasowym zajęciem? Jeśli chodzi o modę, to wszystko jak do tej pory podąża według mojego planu. Dzisiaj jestem na Cyprze, a jutro? To wiem tylko ja ;) Przesyłam Wam gorące pozdrowienia jak piasek tutaj. Jeśli macie jakieś pytania, to zapraszam do kontaktu. 


                                                                          xoxo 
                                                                           BVL 

18 komentarzy:

 1. Super! Odważna decyzja ! Trzymam kciuki !

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę widoków. Pięknie tam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i również wszystkiego dobrego życzę :)

   Usuń
 4. "Celuj w księżyc, bo jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd". Widzę, że ciągnie Cię do tego Cypru :) Powodzenia w pracy i spełnianiu marzeń!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idealne powodzenie. Tęskniłem za tym miejsce. Dziękuję, moje marzenia powoli spełniają się. Również życzę owocnego rozwoju.

   Usuń
 5. Samych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie kochany ! Powodzenia ❤

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdroszczę takiej decyzji - na pewno widoki są cudowne. Sama chciałabym odważyć się na taki krok, ale jeszcze za dużo rzeczy trzyma mnie tu gdzie jestem. A nie tęsknisz za Polską :)

  Dobrze wyglądasz w spiętych włosach - nie wiem czemu chowałeś te kości policzkowe!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy ma jedno życie. To od Ciebie zależy jak je przeżyjesz. Życzę samych dalekich podróży:) Każdy za czymś tęskni, jednak warto iść do przodu. Wiele osób tak samo sądzi jak Ty. Chyba zacznę je częściej spinać:) Pozdrawiam!

   Usuń
 8. Realizuj swoje cele! Zazdroszczę odwagi.

  OdpowiedzUsuń