FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

13.04.2016

"YOUR STYLE AND TRENDS" MY LECTURE
     "Moda a styl". To temat mojego wykładu, który wygłosiłem w grudziądzkiej Marinie. Słuchacze, którzy przybyli na spotkanie ze mną, mieli możliwość dowiedzenia się czym jest zjawisko mody i w jaki sposób stworzyć własny styl. 
     Po wyjaśnieniu kwestii mody i stylu, przeszedłem do zagadnienia koloru, a następnie porozmawialiśmy o najczęstszych błędach popełnianych przez kobiety jak i mężczyzn. Co wypada, a co nie jest dopuszczalne w tworzeniu naszego wizerunku? To ostatnie zagadnienie wywołało najwięcej emocji wśród zgromadzonych. 
     Dłuższym punktem w trakcie przeprowadzonych przeze mnie warsztatów, była bielizny do kształtu sylwetki. Na zakończenie spotkania przedstawiłem bazę garderoby, dzięki której można tworzyć własny styl i eksperymentować z nim.
     Rzecz, która mnie w pozytywny sposób zdziwiła, to wysoka frekwencja. Cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób chce pracować nad swoim wizerunkiem i zmieniać go. Tym bardziej, że spotkanie zostało zaplanowane na godzinę jedenastą w sobotę.
      Za drzwiami pomieszczania w którym prowadziłem warsztaty, odbywał się także swap, czyli sprzedaż i wymiana ubrań. Całe wydarzenie zostało zorganizowane przez Elżbietę Krystynę Gąsiorowską i Agnieszkę Adamaszek. 
Dziękuję Wam za uczestnictwo w moich warsztatach, a organizatorom za zaproszenie i tak miłe przywitanie. Życzę samych udanych stylizacji! :) 
                                                                        xoxo
                                                                        BVL 

10 komentarzy:

 1. Byłam i polecam! Dziękuję za interesujący wykład.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że spotkanie przypadło do Twojego gustu.
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Żałuję, że nie mogłam być :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niebawem poprowadzę kolejne warsztaty.
   Pozdrawiam i zapraszam Ciebie:)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Zapraszam Cię na moje kolejne warsztaty.
   Pozdrawiam

   Usuń
 4. Ja również byłam i naprawdę polecam✌️

  OdpowiedzUsuń