FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

10.11.2015

BEARD

Gładki czy z zarostem? 
W ostatnim czasie jest to pytanie numer jeden. Może wynika ono z tego, że coraz więcej mężczyzn w Polsce zaczyna zwracać uwagę na swój wizerunek. Wcześniej dbanie o własny wygląd było postrzegane jako niezbyt męskie. A właściwie co oznacza termin męski lub niemęski w dzisiejszych czasach? Na to pytanie postarałem się odpowiedzieć już wcześniej. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to zapraszam. 
Wracając do postawionego pytania na samym początku, to wszystko zależy od urody i natury mężczyzny. Jeśli jest on gęsty i zajmuje nie tak małą część naszej twarzy, to zdecydowanie polecam jego zapuszczenie. Tak, tak. I tu należy wspomnieć o tym co jest najważniejsze, czyli o regulacji. 
A później polecam jego modelowanie, Na początku najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do specjalisty w tej dziedzinie. Potem jeśli posiadamy chociaż odrobinę talentu manualnego, to możemy sami regulować jego długość. 
A co zrobić jeśli matka natura nie obdarzyła nas gęstym i twardym zarostem? 
Wtedy najlepszą opcją jest zrezygnowanie z niego. Gładki na twarzy również może wyglądać bardzo hot. 
P.S  Faceci, niezależnie od swojej orientacji również chcą podobać się drugiej osobie. Może niekiedy nie chcą nazywać rzeczy po imieniu i nie przepadają za okazywaniem tego w sposób publicznie. Niektórym po prostu brakuje pewności siebie, ale wszystkiego da się nauczyć z pomocą drugiej osoby. 

A Wy lubicie zarost na twarzy?
xoxo
BVL 

2 komentarze:

  1. Broda dodaje wyrazistości, więc jak najbardziej ZA;)!

    obserwujemy i liczymy na rewanż, pozdrowienia !
    http://na-dwoje-babka-wrozyla.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Zadbana i dopasowana do kształtu twarzy zawsze jest HOT! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń