FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

11.09.2015

BELL BOTTOMS
         
         Spodnie dzwony. To w ostatnim czasie jeden z najgorętszych punktów na liście każdej osoby interesującej się modą. Ten model ma tyle samo zwolenników co i przeciwników. Jednak myślę, że wszystko jest na dobrej drodze aby ten fason za kilka lat wyparł coraz mniej popularny typ skinny, który większości osób już się przejadł.
         Zaletą dzwonów jest niewątpliwie średnica nogawek. Rozszerzany fason w optyczny sposób wysmukla i wydłuża sylwetkę. Kolejnym plusem jest to, że w ciągu kilku chwil dzięki dzwonom możemy nadać inny charakter górze naszej stylizacji. Marynarka lub szara koszulka w zestawieniu z szerokimi nogawkami wygląda bardzo chic. A Wy macie już swój model spodni tego typu?                                                                                                                                       xoxo
                                                                            BVL

6 komentarzy:

 1. Nie na moją figurę niestety ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne jest trzeźwe spojrzenie na trendy proponowane w danym sezonie. Jeśli nie czujesz się w tym modelu lub nie leży na Tobie tak jak chciałbyś to warto zrezygnować. Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. kiedyś nosiłam,jak byłam mała,a teraz nie mogę się znów do nich przekonać :P
  zapraszam do siebie -> KLIK :)

  OdpowiedzUsuń