FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

30.12.2014

PRESS

    Zaproszenie do przeprowadzenia prelekcji na temat ubioru, otrzymałem od wychowawcy klasy pierwszej, Marleny Boruckiej. Zajęcia z pierwszakami przeprowadziłem w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jeżewie. Relację możecie przeczytać klikając w ten link: http://blairvonlondon.blogspot.com/2014/12/lesson-by-me-about-fashion.html
   
   Spotkaniem z  najmłodszymi,  które miałem okazję prowadzić, zaciekawiło dziennikarzy tygodnika "Czas Świecia", dodatku do Gazety Wyborczej i zostałem poproszony o kilka słów z tego zdarzenia. Z pewnością było to ciekawe doświadczenie, które w przyszłości na pewno powtórzę. Tym bardziej, że już otrzymałem zaproszenie do kolejnej placówki. Mimo różnicy wieku, spędzony czas z dziećmi pozwala odkryć zupełnie nowe wartości. Zapraszam do przeczytanie artykułu. 
                                                                 
                                                                         


Reedycja. Styczeń 2015 rok
     Prowadzenie zajęć spodobało mi się do tego stopnia, że postanowiłem wziąć udział w półrocznym kursie dla nauczycieli czynnych zawodowo, który był organizowany w Studium Szkolenia Kadr w Bydgoszczy. Praktyki niezbędne do ukończenia kursu, miałem przyjemność odbyć w Przedszkolu nr 4 w Świeciu. Przez te trzy miesiące zżyłem się z dziećmi do tego stopnia, że trudno było mi się z nimi pożegnać. Jednak zawsze należy pamiętać o tym, że jeśli coś się kończy, to kolejna przygoda dopiero zaczyna się.
      W zamieszczonym artykule jestem na zdjęciu z moją wspaniałą grupą. Wykonywaliśmy wspólnymi siłami plakat związane z nadejściem wiosny z okazji Dni Radości w placówce.                                                                  




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz