FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

19.07.2014

BE CREATIVE

    Pomysłość, kreatywność i oryginalność. To cechy, które wyróżniają ubrania projektantów w warszawskim POP-UP STORY na tle innych. Do odwiedzenia butiku w Placu Unii Lubelskiej, zachęciła mnie kolekcja Mariusza Brzezińskiego. Prostota w najwyższym wydaniu w połączeniu z odrobiną ekstrawagancji i finezji. Tak właśnie można opisać projekty Mariusza. Zresztą sami spójrzcie na witrynę butiku. Połyskująca spódnica w zestawieniu z bluzą z tego samego materiału i w soczystym kolorze. Brzeziński nie tylko w ciekawy sposób kreuje trendy, ale przede wszystkim je wyprzedza. 
    Oprócz wyżej wspomnianego projektanta można znaleźć ubrania innych młodych i zdolnych designerów. W wspólnym przedsięwzięciu w sumie wzięło udział pięćdziesięciu dwóch projektantów. W każdy poniedziałek wystawa sklepowa odsłania kolejnego projektanta. 
      A co z moją stylizacją? Jak można zauważyć coraz częściej swoje zestawy tworzę czerpiąc z minimalizmu. Tak było również tym razem. Biały, brązowy i czarny. Bazą była czarna peleryna, która należy do moich ulubionych rzeczy w tym sezonie. Spodnie i bluzkę zestawiłem w jednym kolorze. Natomiast na stopach mam wygodne klapki od Birkenstock, a do tego najbardziej praktyczną torebkę od LV.
                                                                            xoxo
                                                                            BVL 

                         T-shirt-Atmosphere/ Poncho-H&M/ Jeans-River Island/
                          Jewelery-Tiffany and Co/ Bag-Louis Vuitton
    Shoes-Birkenstock

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz