FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

03.05.2016

NEVERFULL DREAM

Jedni twierdzą, że jest to jeden z najbardziej pożądanych wzorów na torbach zaraz po literach LV, a drudzy wręcz odwrotnie. Szachownica kojarzy im się z największym kiczem jaki do tej pory wymyślono. Mowa o torbie domu mody Louis Vuitton i modelu Neverfull Damier Azure. Ja również na początku miałem mieszane uczucia przed jej zakupem, tym bardziej, że na ulicach naszego kraju aż roi od podróbek tych dwóch najbardziej rozpoznawanych modeli. Osobiście, nie jestem zwolennikiem zakupów imitacji oryginalnych torebek, jednak każdy ma prawo wyboru. Jednak skusiłem się i ja.
            Model torby Louis Vuitton Neverfull jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ponieważ można ją nosić aż na trzy różne sposoby, ale także niezwykle szykowny. Wybierać możemy wśród trzech rozmiarów. Wybrałem ten największy czyli GM. Nie żałuję wyboru tym bardziej, że w każdej chwili mogę zmniejszyć rozmiar torby przy pomocy bocznych pasków. Wspomnę również, że torba jest w moim posiadaniu już drugi rok, a wciąż wygląda jak nowa prosto ze sklepowej półki. Właśnie w tym cała magia domu mody Louis Vuitton. Akcesoria, dodatki podobnie jak i cały inny asortyment są wykonywane z najwyższej jakości skór i materiałów.
              Stylizację stworzyłem na podstawie rozmiaru oversize. Do ogromnej torby w jasnym kolorze założyłem granatowy sweter i spodnie w pepitkę. Całość dopełniłem pomarańczowym tshirtem, moimi ulubionymi butami za kostkę i skórzanymi rękawiczkami. Jako biżuterię wybrałem delikatną srebną bransoletkę z małym sercem.
 Udanego tygodnia dla Was!
                                                                    xoxo
                                                                    BVL

Sunglasses-Hogan/ Tshirt-Ralph Lauren/ Sweather-Marks and Spencer/ Gloves-Wittchen/
Bracelet-Tiffany and Co/ Bag-Louis Vuitton/ Pants-H&M/ Shoes-Versace 

1 komentarz: