FOLLOW

Photobucket photobucket Photobucket photobucket Photobucket photobucket photobucket photobucket photobucket

30.05.2013

VIAMODA Industrial

W maju w Wyższej Szkole Mody VIAMODA Industrial w Warszawie zorganizowano spotkanie dla wszystkich pasjonatów mody i jej miłośników. Z racji tego, że bardzo interesuje mnie ten temat to również mnie nie mogło tam zabraknąć. Spotkanie rozpoczęła Natasha Pavluchenko, która jest cenioną projektantką mody w Europie. Głównym tematem zajęć była kwestia projektowania. Projektantka opowiadała jaką drogę musiała przejść aby osiągnąć swój sukces i co jest niezbędne w tej branży aby zostać zauważonym przez innych. 
              Było to pierwsze spotkanie z cyklu pt. "Zawód projektant. Jak zbudować markę modową w Polsce i odnieść sukces za granicą".  Najbardziej zainteresował mnie temat dotyczący organizowania i przebiegu pokazów mody. Projektantka opowiedziała także o swoim pokazie AltaRoma w Rzymie. Tutaj dowiedziałem się w jaki sposób wybiera się modelki do pokazu, a także dlaczego jego lokalizacja jest taka ważna. 
               Kolejnym gościem spotkania była Dorota Wróblewska, która jest niekwestionowanym autorytet w dziedziny mody i sztuki. Dzięki Dorocie Wróblewskiej dowiedziałem się w jaki sposób wypromować swoją markę i w jaki sposób zacząć zupełnie od początku. Spotkanie jak najbardziej zaliczam do udanych, ponieważ wykład nie był "przegadany", ale zawierał dla mnie cenne informacje. 

BVL 

xoxo 











2 komentarze: